nick
şifre

Adana Sohbet

Hey arkadaş, nasılsın, iyi misin? Umarım iyi ve de hoşsun dur. iyi olmanı çok isteriz çünkü; sen ailemize, ortamımıza, sohbet odalarımıza iyi olarak lazımsın 🙂 Ha iyi lazımsın ama kötü olsan da öyle ahım şahım fark etmez. Yine de buyur gel. Ama bir şartla elbet; canını ne sıkıyor, ne kafanı ağrıtıyor, ne aklını tırmalıyor… canını sıkan olay, mesele, mevzu, konu ne bilmek isteriz elbet.

Evet. Bu sohbet sitesin de kimse kimseden bir şey gizlemiyor. Her şey çat çat, açık açık. Anlatıyoruz, rahatlıyoruz, ferahlıyoruz. Tabii derdimiz çözülmüyor elbet ama en azından içimizi döküyoruz az da olsa. Yanlış bir şey mi yapıyoruz dersin? Hiç de değil! Bu özgür genel sohbet odalarında dilediğimizi dilediğimiz biçimde konuşuyoruz ve de anlaşıp gülüp eğleniyoruz. ha öyle kimse bir şeyi illa ki anlatmak zorunda değil. Ki zaten yaşınız kaç olursa olsun, yaşam biçiminiz ne olursa olsun veya yaşadığınız hayat konumu ne olursa olsun… hiçbiri fark etmez.

Asla bir konuya, bir şeye kendinizi mecbur veya zorunlu hissetmeyin. Bu tür sıkıştırmalarla ve de zorlamalarla ömür geçmez hiçbir şekilde. Bıçak sırtındaymış gibi hissetmeyin hiçbir zaman, hiçbir koşulda.

Satırların ilk başları şakayla karışık. Ne olursanız olun, ne yaşamış olursanız olun öyle ya da böyle koşun gelin aramıza. Kapımız her zaman, daima sizlere açık. İnsan ayırt edip ayırmıyoruz burada. Canını sıkan bir şey varsa anlat dinleyelim, yorumlayalım, fikir verelim elimizden geldiği kadar, aklımızdan kalbimizden geçtiği kadar. Ha, anlatmak istemiyor musun, öyle mi? Hiç sıkıntı değil.

Sen nasıl istersen! Ama yine de şu konuda da bir tavsiye vermek isteriz; bir mevzu vardır anlatmak istemezsin, bunu anlayışla karşılarız fakat yine de sizin yüzünüzden mutluluğunuz eksik olmasın, kalbinizden neşeniz, yüzünüzden gülüşünüz… hiçbiri hiçbir şekilde eksik kalmasın öyle değil mi? Biz şimdilik ailemizin, adana sohbet odalarımızda ki arkadaşlarımız ağzı dili olduk bunları söyleyebildik bu metinde. Daha fazlası için ücretsiz bir şekilde genel sohbet odalarımıza bekliyoruz. Hadi aramıza!

 

 

 

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 14 Ağustos, 2019
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?