Burc yorumlari

 • çarkıfelek oyunları

  1) En büyük yenilik Çarkıfelek Oyunları size kolaylık sağlayacak yeni menülerin eklenmesi olmuştur. Bu menüler şöyledir:

  a) Toolbar menüsü : Bu menü kolayca oyun oynayabileceksiniz. Her zaman bu menu gözönünde olduğu için, oyunun ayarlarına ulaşımını kolaylıkla yapabileceksiniz…

  b) Kanal menüsü: yarişmanın oynandığı kanalda otomatik olarak çıkacak bir menü oluşturuldu. Bu menüyle Kolaylıkla Oyunu başlatabilecek, Oyunu durdurabileceksiniz. Eğer yetkiniz varsa Chanservden op olabileceksiniz.

  3) Çarkıfelek Oyunlarında Diğer göze çarpan yenilik sohbetbul ve kelebekfinal Serverlerine yönelik oluşturulan Services bölümü kaldırıldı.

  4) yarişma kanalındaki yarismacinin sorduğu soruları bildiğinizde, size gönderilen Tebrik mesajları genişletildi. Ayrıca Bu tebrik mesajlarının kullanımında da bir kontrol imkanı size sunuldu: ister tek tebrik mesajı, ister mesajları karışık şekilde kullanabilirsiniz. Bununla ilgili ayar F6 tuşuna bastığınızda açılan Genel ayarlar menüsünde yer alan “Tebrik mesajları karışık olsun” seçeneğidir.

  5)Çarkıfelek Oyunlarında Önemli bir başka yenilik de Büyük Ödül oyununa bazı yeni özelliklerin eklenmesi olmuştur. F12 tuşuyla Büyük Ödül Ayarlarını içeren diyalogu açabilirsiniz.

  6) Başka bir önemli bir değişiklik ise; Renk Menüsünün sadeleştirilmesi olmuştur. Yeni renk ayarlarında daha çok ihtiyaç duyulan yerlerin renklerini ayarlayabilme özelliği eklendi. Bununla ilgili ayarlara Renk Ayarları bölümünden, Diğer renkler yerinden ulaşabilirsiniz…

  7) Çarkıfelek Oyunlarına dışarıdan soru eklenebilme özelliği tekrar eklendi. Oyun oynayan herhangi birisi Çarkıfelek Oyunlarına !ekle soru*cevap komutuyla dışarıdan soru eklebileyecek. Bu eklenen sorular Lst klasöründe ekle.txt adlı dosyaya sizin incelenmeniz adına eklenecektir.

  8) Diğer önemli bir özellik ise; Çarkıfelek Oyunlarının Özel Ayarlar menüsü dialogu adı altında yeni özellikler eklendi. Bu menüye F4 tuşuyla ulaşabilirsiniz. Bu menüde ise şunlar yer almaktadır:

  Cococola hediye etme özelliği,
  Sorular bilinemediği zaman cevapları söyleyip söylememesi özelliği
  Belirli Puan alanlara otomatik voice verme özelliği,
  Kanalda kimse olmadığı zaman otomatik olarak oyunun durdurulabilmesi özelliği,
  kanalda oyun Oynanmadığı zaman belirlenen süreyi tekrarlayıcı şekilde kanala mesaj atması

  9) Bazı hatalı sorular çıkarıldı ve yeni sorular eklendi.

  10) Genel ayarlar Menüsünde de yer alan Yardım menüsü genişletildi ve bu Yardım menüsü oluşturuldu ve Komutlar menüsü değiştirilerek genişletildi ve bu menüye eklendi. Bu menüyü F1 tuşuyla açabilirsiniz. Ayrıca bu menüye genel ayarlar menüsü diyalogundan da ulaşabilirsiniz.

  11) Çarkıfelek Oyunlarında kullanılan temel Komut Listesi sadeleştirildi. Ayrıca bu doğrultuda Komut düzenleme menüsüde sadeleştirildi. ( Genel ayarlar Menüsünde Komut ayarları yerinden komutların kullanımıyla ilgili izini verebileceksiniz.)

  12) tuşuna basarak ulaşabilirsiniz…

  13) Çarkıfelek Oyunlarına gönderilen mesajları kontrol edebilme ve daha fazla mesaj gönderebilme veya size özel mesajları kanala yollayabilme imkanını veren dialogda düzenlendi. F11 tuşuna basarak bu menüye ulaşabilirsiniz…

  14) Çarkıfelek Oyunlarına userler girdiği zaman puanlarını bildiren ve kanala daha once girip girmediğini bildiren, Kanal girişleri Sayımı özelliği yeniden düzenlendi.
  ( Artık şu nickli arkadaş daha önce kanala girdi mi? diye merak etmenize gerek yok. Çarkıfelek Oyunlarında size bu bilgi otomatik olarak verilecektir. ) Bu ayara Genel ayarlar Menüsünden ulaşabileceksiniz…

  15) Çarkıfelek Oyunlarında kullanılan Komutlar sadeleştirildi. Bu komut listesi ve nasıl kullanıldıkları bu menüde iyice tanıtılacaktır.

  16) İpucu sistemi geliştirildi. !ipucu komutunda İpucunun ilk harfini, !!ipucu komutunda ise botun son harfini (veya yarışma kanalında ayarlanmışsa daha fazla harf) ipucu olarak verecektir.
  17) +cevapkontrol özelliği ile Çarkıfelek Oyunlarına soruları kontrol edebilme özelliğide eklendi..

  18) Çarkıfelek Oyunlarında yer alan soruların sayımının gerçekleştirilebileceği (yani Çarkıfelek Oyunlarınızda toplam kaç soru var) bir özellik eklendi..
  19) Çarkıfelek Oyunlarında Kullanılan Nicklist icon olayı geliştirildi. NickListesi için ister nicklerinizi renklendirebileceksiniz ister iconlaştırabileceksiniz. İconlaştırmada icon seçme (toplam 40) ve yazıların rengini ayarlayabilme seçeneklerine sahipsiniz.. Ayrıca Iconlaştırmada Mouse imlec olayı eklendi. Sadece nicklistesi menüsünde çalışacak mouse imleciniz vardır…

  Çarkıfelek Oyunları Komutları :
  Çarkıfelek Oyunları sorusuna
  Çarkıfelek Oyunları sayim sonucu
  Çarkıfelek Oyunları sorulanlarinsayisi
  sayimzamaniguncelle

  Çarkıfelek Oyunları Resimleri:
  Genel Ayarlar ve Ana görünüm:
  yarişma dosyası
  Diğer Ayarlar ve Özel Ayarlar
  Soru/Skor Ayarları ve Büyük Ödül Ayarı
  Çarkıfelek Oyunları Mesaj Ayarları
  Komut Ayarları

  çarkıfelek oyunları Benzer Yazılar

  Kan yapımına yardımcı olur. Kalp çarpıntısını giderir. Şeker hastalığına karşı bol miktarda mor soğan yenir. Kesik ve yanık yaralarının
  Çölde yolculuk eden iki arkadaş, bir ara tartışırlar. Biri ötekine bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar; ama tek kelime etmez ve kum
  Dr. Ömer Coşkun, karanfilin içinde bulundurduğu eugenol maddesi sayesinde hafif ve orta şiddette diş ile diş eti ağrılarına karşı lokal uyuşturucu
  BALIK TAZE İSE; –Solungaçları kırmızıdır. –Dokunulunca serttir. –Gözleri çıkık ve parlaktır. –Pulları yapışıktır. –Balığın
  Aşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağa kapanmış, yemek yapıyordu.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  çarkıfelek oyunları Etiketler

  |

  SohbetBul olarak itibari ile güncellenmiştir.