Burc yorumlari

 • Chat ve Sohbet

  Günümüzde interner artık okadar populer hal almış durumdaki son yıllarda gelişen toplumsal ağlar sayesinde, Artık merhaba naber nasılsın benzer biçimde söyleşi kelimeleri bile karşı karşıyayken bile twitter facebook vb toplumsal ağlarla cevaplıyoruz 🙂

  Büyük bankalar, çağdaş tecim zemin yaygın enstrumanları haline gelmiştir bilgisayar söyleşi odaları çalışanları engelleme düşünüyor, ama hile ve piyasa manipülasyonu için potansiyel bölgeleri olarak düzenleyicilerin montaj araştırma hangi yüz edilir.

  Büyük bankalar bilgisayar söyleşi odaları çalışanları engelliyor düşünüyor. Bloomberg terminalleri sohbet işlevine haizdir. Reuters

  Royal Bank of Scotland GroupRBS.LN +0.21% PLC, Barclays BARC.LN+0.65% PLC, UBS AG UBSN.VX+0.22%ve Citigroup Inc, C2,26% , ötekiler içinde da söyleşi odası kullanımı gözden ve vardır kontrol ve seyretme tüm elektronik iletişimi, bu insanlara ve diğer banka ve onlarla iş yapmak firmalara bakılırsa standartlar.

  Söyleşi odaları tüccarlar birbirleriyle ve müşterileri ile mesajşim yolu ayrılmaz hale gelmiştir. Para satın almak ve satmak dünyada masa ticareti, emtia, hisse senedi ve durağan getirili varlıklar öncelikle kendi Bloomberg terminalleri vesilesiyle birden çok bankalar ve müşterileri bağlantı sohbet multidealer sözde odaları, üzerinde, en azından kısmen, güveniyor.

  Fakat faiz oranı arma ve öteki piyasaların olası manipülasyon içine düzenleyici prob bir dizi söyleşi odaları üzerinde bir spot döndü. Ağır para cezası ve saygınlıkına zarar için potansiyel tüccarlar işlerini yürütmek yolu radikal bir gözden geçirme anlamına olacağını düşünüyor bazı bankaların vardır.

  Bloomberg hemen bir yorum vardı. Dow Jones & Co, Wall Street Journal’ın yayıncısı, finansal haber ve veri satan Bloomberg LP ile yarışıyor.

  Potansiyel para-piyasa manipülasyonu içine son prob İsviçre ve Hong Kong düzenleyicileri yanı sıra İngiltere’nin Finansal Davranış Otoritesi içerir. ABD’de, hakkaniyet Bakanlığı bankalar içinde data paylaşımı piyasalarda adil rekabeti engellediğini olabileceğini düşündüren bir görünüm, bu konuda kendi antitröst bölümü içinde müfettişler ilgili bulunduğunu söyledi.

  Araştırmalar soruşturmalar ile tanıdık insanlara bakılırsa “Cartel” şeklinde isimlerle sohbet odaları kısmen duruldu. Müfettişler tüccarlar döviz oranlarını etkilemek için güçlü olmak hakkında şaka ve uygunsuz rakipleri ile bilgi paylaşımında göründüğü mesajları bulduk, Journal düzenleyiciler sağlanan sohbet odası transkript aşina insanlar gerekçe, bu ayın adım atarında bildirdi.

  RBS, Barclays, UBS, JP Morgan ve Citigroup soruşturma ile tanıdık insanlara nazaran, döviz piyasa prob ile bağlantılı tüccarlar askıya aldık.

  Fenaleyen ve potansiyel yasadışı sohbet odası sohbet bankalar için yeni bir kaygı değildir.Sohbet bildirişim beklenen daha çok para cezası ile, bankalara yerleşim milyarlarca dolara mal olan Londra Bankalararası Faiz Oranı, veya Libor manipülasyonu içine bir beş senelik soruşturma belirgin özellikli var.

  Libor skandalına karıştı Komisyoncuları ve yatırımcılar ABD ve İngiliz yetkililere bakılırsa, teçhizat faiz oranlarına verdikleri sözde girişimlerini koordine ve araştırmalar esnasında ortaya çıkarılan transkript söyleşi söyleşi odaları kullanılır.

  Süre zaman, onlar transkript bakılırsa, yardım manipüle gösterge oranları için öğle yemeği ve aracılık komisyonları gibi teşvikler sallanıyordu.

  Libor durumda, hem de doğmakta olan döviz prob ve diğer yeni olgu şeklinde, araştırmacılar söyleşi dökümlerini bulduk hangi ham şaka yapan tüccarlar ve aracılar, soruşturma ile tanıdık insanlara bakılırsa, cinsellik ve uyuşturucu kullanımını tartışan ve transkript sohbet Journal tarafınca gözden.

  Beş bankalar zaten Libor soruşturmayla ilgili olarak cezalar bir kolektif 3500000000 $ ödemiş. Avrupa Birliği anti-tröst regülatörleri muhtemelen 1000000000 € (1,3 milyar dolar) yaklaşıyor bireysel firmalar için cezalar, yarım düzine bankalara karşı daha çok para cezası bekleniyor, Journal bildirdi, gerekçe sanayi yetkilileri tartışmalar üzerine brifing verdi.

  Hakkında keskin chat odası kullanımını azaltıcı JP Morgan içindeki tartışmalar aylardır sürmekte, ve son zamanlarda daha resmi hale gelmiştir. JP Morgan ve öteki firmaların da değerlendirme biri odak sohbet odaları sohbet boşta ya da daha fenasü, düzenleyici eylem ve söyleşi transkript utanç verici kamu açıklamalara yol açabilecek bilgilerin uygunsuz paylaşımını teşvik olup olmadığıdır.

  JP Morgan tek-bir telefon görüşmeleri ve e-postaları etkin bir şekilde kısa sürelerde büyük döviz pozisyonları ve dışında müşterilerine ticaret yardımcı olarak sohbet odaları yıllarca oynamış görevinü doldurmak edip inceliyor, insanlar dedi.

  JP Morgan de iç gözden erken 2014 yılına kadar tamamlanması bekleniyor, insanlar dedi.Bu Londra, New York ve Asya’daki tecim nezaret üst düzey yöneticileri içerir ve değişiklikler bunları etkilemez olabileceği konusunda müşterilerine girişi faktör olacaktır.

  Bu senenin başlarında, Citigroup tasarruf ve güvenliğini artırmak için banka tarafından geliştirilen bir iç sisteme Bloomberg’in sohbet aracı bazı döviz tüccarlar taşındı Dergisi bu yılın başlarında bildirdi. Citigroup, yalnız yeni sistem üzerine iç söyleşi taşındı. Bankanın tüccarlar bazı Bloomberg’in sistemi kullanmaya devam.

  Hareket finans dünyasında yerleşmiş ve aynı zamanda Bloomberg dünya çapında mali-haber operasyon merkezi bulunduğunu kendi terminalinde ilgili data mevcut, Bloomberg kendi kullanımı bankaların eleştiriler üzerine geldi.

  Citi chat odası kullanım değişimleri, bazı uygulamalar için müşterilerine özür ve veri kullanımı bağımsız bir inceleme başlatmak için Bloomberg açtı Bloomberg de veri gizliliği ihlalleri, ilgisi olduğunu söyledi. Citi ve Bloomberg de ortaklaşa bu yıl iç içe geçmiş bankaların terminali sağlayıcı ile iyi mi derinden yansıtan, birden bankalar arasında döviz yatırımcıları için bir sohbet hizmeti başlattı.

  Chat ve Sohbet Benzer Yazılar

  Geyik Sohbet,Geyik Chat,Geyik Sohbet siteleri,Geyik Sohbet Odası,Geyik Sohbet Oda içerikli sitelerin sayısı günden güne artmaktadır. Günden güne
  Selam Değeli Almanya Sohbet Siteleri Sakinleri. Her yerden her çevreden katılımcıların birlikte aynı ortamı paylaşmaları ve sohbet etmeleri,
  Kimi zaman korkarlar sanal diyince ama aslına bakarsak korkulacak birşey yoktur söyleşi etmek guzeldır abartısızca söyleşi sadece gülmek güzeldir
  İnsanlar da bulunması gerek en önemli özelliklerinden bir tanesi de samimiyettir. Çünkü insanların gündelik yaşamlarında çevrelerinde olan
  Geyik Sohbet Selam Arkadaşlar Geyik, Geyik Odaları, Geyik Siteleri, Geyik Sitesi, Ciddi Sohbet, Geyik Sohbet, Sesli Sohbet, Seviyeli Sohbet, Sohbet,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Chat ve Sohbet Etiketler

  |

  SohbetBul olarak itibari ile güncellenmiştir.