Burc yorumlari

 • Sıkıntılı Hayata Sohbet Chat

  İnternet forumlarında ve söyleşi odaları daha yaygın olarak kabul edilmelidir pozitif yönde etkileri olabilir, uzmanlar söylüyor.

  Oxford Üniversitesi araştırmacıları, gençlerin internet kullanımı nasıl bakıyor 14 farklı çalışmaların analizini gerçekleştirdi sonrasında, çağrı geliyor.

  Incelemesi – PLoS One dergisinde yayımlanan – çalışmalar bir takım internet kullanımı ve kendine zarar verme ve intihar arasında bir bağlantı bulduğunu söylemiş oldu.

  Ama başkaları web olumlu bir etkisi olabileceğini bulduğunu söyledi.

  İnternet kullanımının tehlikeleri bu yıl yaygın kapsama aldık. Bir durumda, Ağustos ayında, Leicestershire 14 yaşındaki Hannah Smith o bir sosyal ağ sitesinde küfürlü mesajlar gönderdi edildikten sonrasında asılmış olarak bulundu.

  O zamandan beri NSPCC tarafınca araştırma 11-16 yaşındaki beşinci web kullanımı negatif deneyimleri vardı önerdi.

  ‘sosyal izole’

  Oxford Üniversitesi araştırma kendine zarar normalleştirilmesi ve zorbalık riski dahil olmak üzere internet kullanımı tehlikeleri, bir dizi çekti.

  Ek olarak internet forumlarında ve özellikle intihar riski arasında “güçlü bir bağ” bulunduğunu söylemiş oldu.

  Ana hikaye okumaya devam edin

  “Başlangıç ​​Alıntı

  Aksine bu tür siteleri engelleme ve sansürleme yolları öncelikle yoğunlaşarak daha bizler “duygusal sıkıntı insanlara ulaşmak için çevrimiçi fırsatlar düşünmek gerekir

  Joe EğreltilerSamiriyeliler’in

  ancak araştırmacılar, bazı çalışmalarda, internet forumları toplumsal olarak izole insanları desteklemek ve bağlantı olabileceğini göstermişti söyledi.

  Orada forumda kullanıcılar pozitif davranışları teşvik örnekleri de vardı yardım isteyin başkalarına tavsiye ve kendilerine zarar değil, birbirlerini tebrik etti.

  Rapor yazarı Prof Keith Hawton söyledi: “web ve diğer elektronik yollarla mesajşim hem katkıda bulunmak ve gençlerin intihar davranışını önlemede potansiyel rolleri vardır.

  “Bir sonraki adım, bu iletişim kanallarını kullanarak terapötik girişimlerin geliştirilmesi olacak, özellikle klinik hizmetlerinden yardım talep Bilmeyenler erişmek için.”

  Samaritanlar Joe Eğrelti ekledi:. “biz birçok kişi anonim kişi üzerinde pozitif bir etkiye sahip olabilir intihar düşünceleri, dahil sıkıntı ve umutsuzluk duygularını, tartışmak intihar forumları ve sohbet odalarını kullanarak altını çizmeliyiz Onlar duygularını ifade olabilir onların çevrimdışı yaşamında kimseye ifşa asla.

  “Aksine bu tür siteleri engelleme ve sansürleme yolları öncelikle yoğunlaşarak daha bizler duygusal sıkıntı insanlara ulaşmak için çevrimiçi fırsatlar düşünmek gerekir.”

  Sıkıntılı Hayata Sohbet Chat Benzer Yazılar

  Geyik Sohbet,Geyik Chat,Geyik Sohbet siteleri,Geyik Sohbet Odası,Geyik Sohbet Oda içerikli sitelerin sayısı günden güne artmaktadır. Günden güne
  Selam Değeli Almanya Sohbet Siteleri Sakinleri. Her yerden her çevreden katılımcıların birlikte aynı ortamı paylaşmaları ve sohbet etmeleri,
  Kimi zaman korkarlar sanal diyince ama aslına bakarsak korkulacak birşey yoktur söyleşi etmek guzeldır abartısızca söyleşi sadece gülmek güzeldir
  İnsanlar da bulunması gerek en önemli özelliklerinden bir tanesi de samimiyettir. Çünkü insanların gündelik yaşamlarında çevrelerinde olan
  Geyik Sohbet Selam Arkadaşlar Geyik, Geyik Odaları, Geyik Siteleri, Geyik Sitesi, Ciddi Sohbet, Geyik Sohbet, Sesli Sohbet, Seviyeli Sohbet, Sohbet,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Sıkıntılı Hayata Sohbet Chat Etiketler

  |

  SohbetBul olarak itibari ile güncellenmiştir.