Burc yorumlari

 • Sohbet Kullanıcıları

  Yahoo kalıcı olarak mesajlaşma aracı genel söyleşi odaları özelliği balta için planlarını açıkladı.

  Bu bir blog yazısı söylemiş oldu bu yeni özellikleri ile öteki hizmetler kaldırıldı olması ile beraber, aracı yerini alacak.

  Sohbet odaları aracı reklamverenler yasadışı minik yaşta cinsel söyleşi temalı odalar raporları sonra reklamları çekerek, 2005 yılında ateş altında geldi.

  Yahoo o kullanıcılar için “yeterince katma kıymet” değildi çünkü özelliğini kapatarak söylemiş oldu.

  Kamu söyleşi odaları ile beraber, Pingbox ve Windows Live Messenger çalışabilirlik 14 Aralık’ta kaldırılacak planlanan ve bazı diğer özellikler Ocak nihayetinde kaybolur.

  “bazen … hepimiz zor kararlar almak zorunda,” Yahoo dedi.

  “Bu bize zaman geçirmek için Yahoo’nun en eğlenceli şekilde yapmak deneyimleri yaratma mevzusunda daha fazla enerji harcamak olur.”

  iddialarının ardından, Haziran ayında söyleşi işlevini askıya

  Şirket şimdi kendi “çekirdek Yahoo ürünleri deneyimleri” modernizasyonu üzerinde durulacağını söyledi.

  ‘Genç kız’

  Yahoo Messenger 1998 yılında başlatılan, ilk online mesajlaşma enstrumanlarından biridir.

  2005 senesinde, Yahoo “kızlar çok yaşlı erkekler için 13 ve yukarı”, “yaşlı şişman erkekler için genç kızlar” ve “8-12 yo yaşlı erkekler için [yaşındaki] kız” şeklinde sohbet odaları bir takım kapalı.

  Bu odaların çoğu, “Okullar ve eğitim” ve “Teen” sohbet kategorilerinde vardı.

  Şirket, daha sonra 18 ve üzeri kullanıcılara hizmet kısıtlamak duyurdu.

  Cinsel sohbetleri

  Online chat hizmeti veren öteki internet sayfaları de minik yaşta cinsel söyleşi skandalları dahil edilmiştir.

  Haziran ayında bu yıl, Habbo Hotel, çocuklar için popüler bir sosyal ağ, geçici iddiaları pedophiles cinsel sohbet için gençlere damat sanal otel kullanarak edildi takiben, hizmet söyleşi işlevini askıya aldı.

  İki aylık Channel 4 soruşturması açık cinsel sohbetleri hizmetine günlüğe dakika içinde ortak oldukları ortaya çıkarılmıştı.

  Çocuk yardım Childnet için bir sözcüsü BBC’ye anlattı: “bizden mesajı çocukların güvenli kalmak için iyi mi bilmenizde fayda olan olmasıdır.”

  Sohbet Kullanıcıları Benzer Yazılar

  Geyik Sohbet,Geyik Chat,Geyik Sohbet siteleri,Geyik Sohbet Odası,Geyik Sohbet Oda içerikli sitelerin sayısı günden güne artmaktadır. Günden güne
  Selam Değeli Almanya Sohbet Siteleri Sakinleri. Her yerden her çevreden katılımcıların birlikte aynı ortamı paylaşmaları ve sohbet etmeleri,
  Kimi zaman korkarlar sanal diyince ama aslına bakarsak korkulacak birşey yoktur söyleşi etmek guzeldır abartısızca söyleşi sadece gülmek güzeldir
  İnsanlar da bulunması gerek en önemli özelliklerinden bir tanesi de samimiyettir. Çünkü insanların gündelik yaşamlarında çevrelerinde olan
  Geyik Sohbet Selam Arkadaşlar Geyik, Geyik Odaları, Geyik Siteleri, Geyik Sitesi, Ciddi Sohbet, Geyik Sohbet, Sesli Sohbet, Seviyeli Sohbet, Sohbet,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Sohbet Kullanıcıları Etiketler

  |

  SohbetBul olarak itibari ile güncellenmiştir.