Burc yorumlari

 • Sohbet Odaları

  Microsoft’un internet hizmeti MSN çünkü çocuk güvenliği mevzusunda kaygılar büyük ölçüde, kendi sohbet odası hizmetlerini desteklemek kesmek için, o söyledi.

  MSN 14 Ekim, Avrupa, Orta Doğu, Latin Amerika ve Asya’nın çoğunda tüm söyleşi odalarına kapanan, ve ötekiler küresel işletilen şekilde değişiyor.

  “görevli bir önder olarak online sohbet hizmetleri giderek fenaye ediliyor çünkü gerekli, bu değişiklikleri yapmak için hissediyorum,” dedi.

  Çocuk hayır “önemli” olarak nitelendirerek memnuniyetle karşıladı ve genç web kullananlarını koruma yolunda büyük bir adım olarak gördüğünü söylemiş oldu, sadece bazı sonucunı eleştirdi.

  Kötü niyetli birey

  internet servis sağlayıcısı Lycos “sorumsuz” olarak fiil markalı ve çocuklar net diğer unmoderated söyleşi odalarında hareket edecek vehamet vardır.

  Bazı MSN kendi sohbet odalarını kapatma için ekonomik sebepleri olabileceğini düşündürmektedir.

  MSN GLOBAL söyleşi odaları

  ABD: unmoderated Chatrooms kredi kartı abonelik olacak sadece ve diğer ürünler ile beraber

  Kanada, Avustralya, Japonya: abonelik gerisinde bazı unmoderated ile 24 saat yönetilir sohbet,

  Yeni Zelanda ve Brezilya: 24 saat yönetilir Chatrooms

  İngiltere ve Avrupa: Tüm chat odalarını kapatma

  Orta Doğu, Latin ABD, Asya: Tüm chat odalarını kapatma

  Chatroom kapatma yangın berabere

  MSN İngiltere’nin Matt Whittingham onlar hafifçeçe almıştı bir karar değildi sohbet odaları ve chat odaların söylemiş oldu.

  “biz bir süre sohbet odalarında kaygı olmuştur ve biz artık uygunsuz bildirişim ile dercetmek için hazır olduğumuzu bir aşamaya gelmiş,” dedi.

  İngiltere’de MSN kullanıcılarına yalnız söyleşi hizmeti kadar açık değildir ve insanoğluın mevzuşmak kimin üzerinde daha çok kontrol sağlayan ücretsiz bir anlık mesajlaşma servisi MSN Messenger olacak.

  MSN’nin öteki küresel sitelerinde söyleşi ya denetimli olacak – veya moderator – bir yetişkin tarafınca günde 24 saat yahut sadece bir kredi kartı abonelik esasına bakılırsa olacak.

  Aslabir ücretsiz unmoderated sohbet odaları siteleri MSN global ağının herhangi artık yok anlamına gelir.

  Net sohbet anonimlik genç insanoğlu çocuklar şeklinde davranarak yetişkinler tarafınca hedef alınıyor anlamına gelir uzmanlar içinde giderek artan bir endişe olmuştur.

  Söyleşi odaları ve sohbet paylaşımlarını yanlızca sevdaruzgari’nda bulabilirsiniz.

  “bizler-16’lar altında aynı yaş gibi davranarak insanoğlu tarafınca yaklaştı, ancak kötü niyetli kişi için gençleri istemek için çalışıyoruz erişkin yetiştirilen kim görmüş olduk,” Sayın Whittingham açıkladı.

  O söyleşi odalarında en mesajları uygunsuz olmasa da, bir “küçük bir azcaınlık” her yaştan insan için şımarık bir söyleşi vardı, sözlerine ekledi.

  İnsanlar da giderek sohbet odaları için mesajlar ve uygunsuz web adresleri yüzlerce göndererek spam tarafından hedef alınmıştır.

  Çok spam listeleri oluşturmak için kullanıcıların e-posta adreslerini bulmak, verileri için “madencilik” oda olmuştur.

  Anında kontrolü?

  MSN bazı sohbet taşımak mutlu olmayacağını kabul etti.

  “bizler sorumlu kullanıcılar bu hamlesinden etkilenmeyecek olacak pişman, ama biz çok dikkatli bir halde baktı ve satın alan çıkarlarını korumak için denge üzerinde,” Sayın Whittingham dedi.

  Sohbet odaları ve ÇOCUKLAR

  16 dokuz yaşları beş çocuktan biri tertipli söyleşi odalarını kullanmak

  Yarısından daha fazla cinsel sohbeti meydana getiren var

  Bir çeyrek karşılamak talepleri aldık yüz-yüze

  10 tek karşı karşıya görüştüğünü

  Kaynak: Siber Araştırma Merkezi, Temmuz 2003

  sadece anlık mesajlaşma kullanılabilir yaparak, sohbet kısıtlamak ve onlar sadece kendi “arkadaş listeleri” insanlarla sohbet edebilirsiniz çünkü mevzuşmak kimin denetim etmek mümkün olacak.

  İnsanlar “dostum” olmak için izin istemek gerekir ve onlar çocukların çoğu bir tek internet dışında bulunduğunu biliyorum “dostları” anlamına gelir bir arzu yapmak için, kullanıcının e-posta adresini bilmeniz gerekir.

  Onlar da kullanıcılara MSN Messenger ücretsiz oluşturmaya devam edecektir.

  Sayın Whittingham sohbet odalarına sunan tüm net hizmetleri, onlar internette herkesi korumak iyi mi bakmaya devam gençleri sağlanması ve veliler sağduyu tavsiye ayrılmamak gerektiğini söyledi.

  Bu online kişisel bilgilerini vermekten asla ve gerçek dünyada çevrimiçi tanıştığım birini görmek için düzenlenmesi asla anlamına gelir.

  Sohbet Odaları Benzer Yazılar

  Geyik Sohbet,Geyik Chat,Geyik Sohbet siteleri,Geyik Sohbet Odası,Geyik Sohbet Oda içerikli sitelerin sayısı günden güne artmaktadır. Günden güne
  Selam Değeli Almanya Sohbet Siteleri Sakinleri. Her yerden her çevreden katılımcıların birlikte aynı ortamı paylaşmaları ve sohbet etmeleri,
  Kimi zaman korkarlar sanal diyince ama aslına bakarsak korkulacak birşey yoktur söyleşi etmek guzeldır abartısızca söyleşi sadece gülmek güzeldir
  İnsanlar da bulunması gerek en önemli özelliklerinden bir tanesi de samimiyettir. Çünkü insanların gündelik yaşamlarında çevrelerinde olan
  Geyik Sohbet Selam Arkadaşlar Geyik, Geyik Odaları, Geyik Siteleri, Geyik Sitesi, Ciddi Sohbet, Geyik Sohbet, Sesli Sohbet, Seviyeli Sohbet, Sohbet,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Sohbet Odaları Etiketler

  |

  SohbetBul olarak itibari ile güncellenmiştir.